DRUK CYFROWY i WIELKOFORMATOWY

W naszej ofercie znajdziesz druk cyfrowy, offsetowy, wielkoformatowy, ulotki, plakaty, wizytówki i inne.
Drukarnia zlokalizowana jest w centrum Warszawy, wykona zlecenie błyskawicznie i profesjonalnie przy wykorzystaniu naszych maszyn.
Poza drukiem oferujemy szeroką gamę usług introligatorskich i uszlachetniających. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą.

 

Druk offsetowy – przemysłowa odmiana druku płaskiego, w której farba przenoszona jest przez cylindry na płaskie podłoże drukowe (najczęściej papier). Aby otrzymać wydruk pełno kolorowy wykonuje się go przy pomocy przynajmniej 4 zespołów, każdy odpowiedni kolor z CMYK, lub dodatkowe z kolorami panton lub innymi. Jest to najpopularniejsza forma druku wielonakładowego, do której zalet należą niskie koszty i wysoka jakość druku.

Druk Offsetowy - wysokonakładowy - drukarnia Warszawa
Druk cyfrowy – Metoda drukowania, która tworzy wydruk bezpośrednio na podstawie danych otrzymanych z komputera bez użycia nośników pośrednich, takich jak płyty wykonane w technologii CTP. Pozwala zaoszczędzić na koszcie ich przygotowania i skraca czas realizacji zlecenia. Z tych samych względów możliwa jest personalizacja każdej pojedynczej kopii drukowanych materiałów w tej technologii.
Druk Cyfrowy - drukarnia Warszawa
Druk wielkoformatowy – ekosolwentowy cyfrowy – nowoczesna technologia do druku na materiałach jak: papier, baner, folie samoprzylepne, canvas, folie OWV, blockout, backlight. Wykorzystywany często do zagospodarowania powierzchni billboardów, do produkcji plakatów, szyldów, banerów, tablic i innych materiałów reklamowych.
Druk Wielkoformatowy - pigment i ekosolwent - drukarnia Warszawa

DrukWnet – drukarnia Warszawa ul. Senatorska 40. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i składania zamówień mailowo lub w punkcie.

telefon
mapa