pieczątki warszawa centrum DrukWnet

BOGATY WYBÓR
– pieczątki Warszawa –
realizacja nawet w 15 minut

Wybierz produkty stemplarskie jednej z 4 czołowych marek: WAGRAF, TRODAT, COLOP lub MODICO. Dwie technologie do wyboru. Gawer laserem Co2 lub pieczątki flashowe utrwalanych swiatłem UV. Posiadamy szeroką gamę automatów w różnych rozmiarach i kolorach. Szeroki wybór tuszy do znakowania: metalu, drewna, skóry, art. spożywczych, plastików i innych płaszczyzn.

Pieczątki Warszawa Centrum, Polska

Tylko u nas – bogata oferta pieczątek i materiałów do stemplowania, jak również duży zapas produktów na magazynie. Pozwala nam szybko realizować powierzone zlecenia, które prosimy składać drogą mailową, telefoniczną lub na miejscu. Znajdą nas Państwo w dogodnym pod względem komunikacji punkcie – na rogu ulicy Senatorskiej i placu Bankowego i przy samym przystanku metra Ratusz.

Pieczątki, które znajdują się u nas w ofercie można podzielić na: klasyczne samotuszujące, szkieletowe, kieszonkowe i preinkowe. Wszystkie one mogą mieć odbicie o kształcie: prostokąta, kwadratu, okręgu, elipsy lub trójkąta. Dodatkowo w zanadrzu mamy rozwiązania bardziej klasyczne. Mianowicie kołek lub kołyskę, do których proponujemy dopasowany rozmiar poduszki.

Wybierz jeden z tuszy: wodnych, preinkowych, szybkoschnących, UV, do drewna, do metalu, do żywności, do tworzyw sztucznych i szybkoschnące. Oferujemy różne kolory, począwszy od podstawowych: czarny, niebieski, czerwony, zielony, fioletowy i innych rzadziej spotykanych jak: żółty, brązowy, turkusowy, biały, różowy, magenta i inne. W razie wątpliwości jaki tusz będzie spełniał Państwa oczekiwania prosimy o kontakt.

Jaka pieczątka? zaproponujemy najlepsze rozwiązanie

Wykonamy

dla ciebie:

– pieczątki firmowe
– pieczątki imienne
– faksymilki
– Ex Libris
– datowniki
– numeratory
– suche stemple
– kołki drewniane

Wieloletnie doświadczenie

w projektowaniu i produkcji stempli, umożliwia nam przygotowanie produktu idealnie spełniającego Państwa wymagania. Służymy pomocą przy realizacji pieczątek firmowych, imiennych, faksymile, ex libris, tablicowych, księgowych, datowników. Zachęcamy do stałej współpracy na korzystnych warunkach. Dołącz do grona naszych zadowolonych klientów. Pieczątki firmowe Warszawa, ul. Senatorska 40, Zapraszamy 🙂

Pieczątki Samotuszujące

Najpopularniejszy typ pieczątki.

Głównym elementem jest gumka. Wykonywaliśmy ją kiedyś z naświetlanego polimeru, ale dzięki postępowi techniki grawerujemy ją laserowo. Zapewnia to najwyższy poziom precyzji i żywotności kluczowego elementu pieczątki.

Gumkę wklejamy do automatu samotuszującego, gdzie w spoczynku styka się ona z tuszownicą, a przy naciśnięciu przenosi wygrawerowany wzór na powierzchnię poniżej.

Pieczątki te są bardzo wytrzymałe i spokojnie przetrwają kilkadziesiąt lat użytkowania. Tylko stemplować, czasami dolewać tusz, a co kilka lub więcej lat wymienić wyeksploatowaną tuszownicę na nową.

Oferujemy duży wybór automatów samotuszujący trzech wiodących producentów.

Pieczątki Preinkowe

Inaczej nazywane pieczątkami flashowymi.

Gumki w tej technologii są naświetlane błyskowo. Obróbka taka utrwala wszystko poza wzorem pieczątki. Przepuszcza on tusz co w efekcie daje nam odbicie.

Pieczątka bardzo dobrze oddaje skale szarości i daje ładne odbicie zdjęć w tej tonacji. Stemple wykonane tą technologią są mniej trwałe od klasycznych wykonanych laserowo.
Stemple te wykorzystują specjalny tusz olejowy i nie zalecamy używanie innego.

Pieczątka po wykonaniu musi odczekać od jednej do dwóch godzin aby tusz przeszedł przez porowatą gumkę i stempel był gotowy do użycia.

Z powodu swojej konstrukcji dolanie tuszu jest bardziej skomplikowane i często wiąże się z rozłożeniem automatu. Zalecamy w tym celu odwiedzenie naszego punktu.

Stemple Ręczne

obejmuje kołki i kołyski
wykonane z drewna lub z plastiku.

Najstarsza metoda stemplowania. Znajduje zastosowanie przy nietypowych zdaniach, jako prezent lub w tam gdzie wymagany jest styl.

Stemple ręczne wymagają poduszki z tuszem aby przenieść go dalej na docelową powierzchnię. Korzystają one z podobnej gumki co automaty samotuszujące. Jedynie ścianki liter są bardziej płaskie, co przeciwdziała poruszeniu odbicia.

Kołki i kołyski mają na froncie rączki wbity gwoździk lub spłaszczeni aby pokazać kierunek stemplowania.

Kołyski stosowane są do dużych wzorów i są półokrągłe w celu lepszego przeniesienia nacisku, a co za tym idzie tusza na dużą płaszczyznę. Najczęściej stosowane przy stemplach z tabelami lub z logiem.

 

"Pieczątki
Pieczątki Trodat - Warszawa Śródmieście
Pieczątki Colop - Warszawa Centrum
Pieczątki preinkowe Modico - Wawa
telefon
mapa